Atletico Madrid vs Arsenal: Përmbledhje Dhe Parshikim.

Atletico Madrid ka avantazhin kur ata e mirëpresin Arsenalin në Wanda Metropolitano për ndeshjen e dytë të gjysmëfinales së këtij sezoni në Europa League pas takimit të tyre në Emirates javën e kaluar që përfundoi 1-1 në favor të Atleticos....

Lexo më shumë

Simeone i thotë jo Arsenalit

Në një konferencë për shtyp para takimit të tij me klubin anglez në Ligën e Evropës, bosi i Atletico përjashtoi një lëvizje në Emirates këtë verë. Në javët pas shpalljes së dorëheqjes së Arsene Wenger si menaxher i Arsenalit, shumë...

Lexo më shumë

Arsenal vs Atletico Madrid: Përmbledhje Dhe Parshikim.

Arsenal dhe Atletico Madrid ndeshen për herë të parë në një kompeticion Uefa dhe te dyja kërkojnë fitimin e trofeut prestigjoz. Arsenali po tregohet më i motivuar se kurr për të fituar këtë trofe pasi është e vetmja menyrë që...

Lexo më shumë

Ramsey: E duam trofeun për Wenger

Aaron Ramsey thotë se largimi i Arsene Wenger nga Arsenali është motivim shtesë për të fituar Europa League. Aaron Ramsey është i vendosur të japë gjithcka për të fituar Europa League meqënëse Arsene Wenger është duke u larguar dhe fitorja e...

Lexo më shumë

Wenger: Mkhitarian mund të kthehet në dy javë.

Arsenali kualifikohet për gjysmëfinale të Ligës së Evropës pas rrahjes së CSKA Moskës me 3-6 në total. Ndoshta Henrikh Mkhitaryan mund të kthehet në kohë për t'u bashkuar me ekipin për një biletë të Ligës së Kampioneve, zbuloi Wenger. "Po, është...

Lexo më shumë

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Kush mendoni se fiton kapionatin Boteror Rusi 2018

View Results

Loading ... Loading ...

Promo