Zyrtare: Kovac trajneri i ri i Bayern Munich

Bayern Munich kanë zgjedhur Niko Kovaçin si pasuesin e Jupp Heynckes kur ky sezon përfundon, klubi konfirmoi këtë pasdite. Kovac, i cili aktualisht është me Eintracht Frankfurt, kaloi dy sezone në Bayern si një lojtar dhe tani është vendosur për...

Lexo më shumë

‘Lewandowski do të qëndrojë dhe do të thyej rekordin tim’

Trajneri i Bayern Munichut Jupp Heynckes parashikon se sulmuesi polak do të qëndrojë në Bayern Munich për një kohë, pavarësisht interesit të Real Madridit. Heynckes pret që Robert Lewandowski të qëndrojë në klub për aq kohë sa të lëvizë mbi...

Lexo më shumë

Agjenti i Klopp: ‘Ai do të ishte perfekt për Bayernin’

Jürgen Klopp do të ishte një "përshtatje e mirë" për Bayern Munich, sipas agjentit të menaxherit të Liverpoolit. "Ai është nën kontratë deri në vitin 2022 dhe unë nuk mendoj se puna e tij është përfunduar ende në Liverpool", tha...

Lexo më shumë

‘LEVA do të qëndrojë, unë jam 100% i sigurt’

Presidenti i Bayernit Karl-Heinz Rummenigge ka theksuar se ai nuk planifikon të shesë Robert Lewandowski këtë verë. "Ai është një element jashtëzakonisht i rëndësishëm i ekipit tonë, ai është ndoshta më i miri 9 në Evropë", tha Rummenigge për Kicker....

Lexo më shumë

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Kush mendoni se fiton kapionatin Boteror Rusi 2018

View Results

Loading ... Loading ...

Promo