Marku: “Jam Gati T’ju Dhuroj Të Gjithë Shqiptarëve Një Fitore Të Madhe”

“Mezi po e pres këtë duel përballë publikut tim. Është ndeshja ime e gjashtë dhe do të jetë fitorja ime e gjashtë. Kam pesë ndeshje, pesë fitore, të gjtiha me knock out, kështu do të ndodhë edhe kjo. Rivalin e...

Lexo më shumë

Deontay Wilder ‘gati’ për përballjen me Anthony Joshua në Britani të Madhe

Deontay Wilder thotë se nuk ka asgjë në anën e tij për të ndaluar një luftë me Anthony Joshua që të ndodhë. Deontay Wilder thotë se është i gatshëm të luftojë Anthony Joshua në Britani të Madhe për luftën e...

Lexo më shumë

Dieta e madhe prej 5.000 kalori e Anthony Joshua: krahë pule, ushqim kinez dhe pica

Një njeri shumë i rëndësishëm Anthony Joshua, kampion bote i WBA dhe IBF , ka zbuluar në Instagram tij një dietë të madhe me 5.000 kalori disa ditë para ndeshjes kundër Joseph Parker në Uells në stadiumin e principatës të madhe për peshat e rënda. Në imazhet, boksieri britanik shfaqet me ekipin e...

Lexo më shumë

Joshua: Parker një ‘kërcënim i trefishtë’

Anthony Joshua ka paralajmëruar se ai po e merr Joseph Parker "shumë seriozisht", pavarësisht bisedimeve per tu ndeshur me Deontay Wilder. Treshja e peshave të rënda janë aktualisht pa asnjë humbje dhe mbajnë versione të ndryshme të titujve botëror- Joshua dhe...

Lexo më shumë

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Sorry, there are no polls available at the moment.