Tweet-i i Zlatan lumturon tifozët!

16 Prill, 2018 258 Pa Komente

A do ta shohim luanin të luanit në Kupën e Botës !? Zlatan Ibrahimovic vetëm ka postuar një tweet që do të lumutroj çdo tifoz futbolli në botë.

Suedezi legjendar përfundoi kalimin e tij nga Manchester United në LA Galaxy muajin e kaluar dhe ai po dëshmon në Shtetet e Bashkuara se ai ende i përket sulmuesve më të mirë në botë.

Dhe ne me siguri duam të shohim sulmuesit më të mirë në botë duke luajtur në Kupën e Botës 2018 në Rusi. Zlatan ka shkruar se shanset që ai të luajë në skenën më të lartë ndërkombëtare janë ‘ të larta deri në qielli’.

Zlatan ka filluar kohët e fundit një partneritet tregtar me një operator bastesh. Megjithatë, rregullat dhe rregulloret e FIFA-s pohojnë se është e ndaluar të shoqërohet në çdo lloj mënyre me lojrat e fatit dhe ndeshjet e futbollit. Ne do të presim dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë.