‘Shkulje’ veshi për Dembele

12 Nëntor, 2018 139 Pa Komente

‘Shkulje’ veshi për Dembele “Të gjithë profesionistët e Barcelonës duhet të bëjnë një përmirësim të cilësisë dhe të përjetojnë në maksimumin profesionin e tyre. Duhet luftuar në çdo stërvitje dhe të luash aty ku të kërkohet nga trajneri”, deklaroi drejtori sportiv i Barcelonës, Amor, pas ndeshjes që katalanasit humën në shtëpi ndaj Betis Sevilla me rezultatin 3-4.