PSG , Neymar dëshiron të largohet !

11 Maj, 2018 261 Pa Komente

Plani i projektuar nga Neymar, babai i tij dhe Real Madrid për yllin brazilian  është duke përfunduar , Ney do të luaj në Santiago Bernabeu nga sezoni i ardhshëm . Neymar nuk dëshiron të vazhdojë më në PSG, me të cilin ai ka një kontratë deri në vitin 2022, dhe i kërkoi që të ulen për të negociuar dhe largimin. I tha presidentit Nasser Al Khelaifi pak ditë më parë Babai i lojtarit.