Fito 10% Bonus mbi depoziten

Fito 10% Bonus mbi depoziten

Cdo depozite sot ne llogarine Online do te perfitoje 10% Bonus !

Fito 1.000 Lek

Fito 1.000 Lek

Parashiko: Rezultatin e sakte te ndeshjes dhe Lojtarin qe shenon gol.‪

Bonus me Kod

Bonus me Kod

Cdo dite lottosport do te njoftoje lojtaret per bonus personal ne llogarine e tyre.

Fito 1.000 Lek Bonus

Fito 1.000 Lek Bonus

Lottosport te dhuron 1.000 Lek te reja bonus nese kryen nje rimbushje prej te pakten 5.000 Lek ne llogarine tende online, deri te premten date 12 gusht.

Gjej shumen totale te golave

Gjej shumen totale te golave

Gjej shumen totale te golave qe do te shenohen ne 4 ndeshjet e dites se sotme dhe fito 1.000 Lek

Krijo bonusin tend per Euro2016

Krijo bonusin tend per Euro2016

Cdo here qe luan lojtari fiton pike te vlefshme per bonusin Euro2016.

Fito 20.000 Lek

Fito 20.000 Lek

Parashiko rezultatin e sakte te 3 ndeshjeve

Fito 1.000 Lek Bonus

Nese nuk ke akoma nje llogari ne Lottosport Online. Hap nje te re tani dhe fito 1.000 Lek bonus. Hapat qe duhet te ndjekesh per te perfituar bonusin: 1 – Shko te lottosport.com.al dhe kliko Regjistrohu 2- Perfundo Regjistrimin 3 – Rimbush llogarine me te pakten 3.ooo Lek 4 – Dergo me sms “perdoruesin” e llogarise […]

Lottosport weekend

Lottosport weekend

Na ndiq ne Facebook dhe merr pjese ne promocionet ditore te Lottosport