Derbi i Madridit për një finalist, Juventusi ndeshet me Monakon

21 Prill, 2017 Futboll/Te huaja

  Finalisti i parë drejt Kardifit do të përcaktohet pas dy ndeshjeve derbi në Madrid, teksa Reali dhe Atletiko do të përballin sërish njëri-tjetrin, një sfidë që në Ligën e Kampionëve përsëritet për të 4-tin...

Lexo më shumë

Skedina e dites, date 14.04.17

14 Prill, 2017 Futboll/Te huaja

Skedina e dites eshte e pergatitur nga specialistet dhe profesionistet e stafit te Lottosportsystem.com. Me poshte do te gjeni ndeshjet e dites, parashikimin dhe koeficentet per to.   Ndeshja            ...

Lexo më shumë

Skedina e dites

13 Prill, 2017 Futboll/Te huaja

Skedina e dites eshte e pergatitur nga specialistet dhe profesionistet e stafit te Lottosportsystem.com. Me poshte do te gjeni ndeshjet e dites, parashikimin dhe koeficentet per to.   Ndeshja            ...

Lexo më shumë

Merr bonusin tend tani!

10 Prill, 2017 Futboll/Shqiptare

  Lottosport ofron bonus per te gjithe lojtaret e saj te rinj. Mjafton te hapni nje llogari per here te pare ne Lottosport. Per te hapur llogarine kliko ketu! Per te perfituar bonusin ndiqni keto...

Lexo më shumë
Faqja 3 prej 20« First...234...1020...Last »