Fituesi i Topit të Artë shpallet këtë të enjte në Kullën Eiffel

5 Dhjetor, 2017 Futboll/Te huaja

Çdo gjë është gati për ndarjen e çmimit më prestigjioz individual për lojtarët, Topin e Artë, me Cristiano Ronaldon që udhëheq garën si favoriti kryesor për ta rrëmbyer atë. Më 7 dhjetor, pra këtë të...

Lexo më shumë

Reali ofron një superlojtar ne kembim te Dybalas

4 Dhjetor, 2017 Futboll/Te huaja

Real Madrid e dëshiron me çdo kusht sulmuesin argjentinas të Juventusit, Paulo Dybala Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane e ka kuptuar që skuadra ka nevojë për një sulmues të ri dhe dëshira kryesore e...

Lexo më shumë

Vetëm katër skuadra vazhdojnë të jenë të pamposhtura në top pesë ligat europiane

4 Dhjetor, 2017 Futboll/Te huaja

Kjo fundjave ishte plot supriza per top pesë ligat e mëdha. Napoli, Paris Saint Germaini dhe Valencia pësuan humbjet e para sezonale, në këto dy të fundit nuk ishte aspak e pritur. Napolitanët humbën me rezultat...

Lexo më shumë

Real Madrid njeh kundërshtarët në Botërorin e Klubeve

30 Nëntor, 2017 Futboll/Te huaja

Me suksesin e Gremios në Copa Libertadores është mësuar edhe kuadri i plotë i skuadrave që do të marrin pjesë në Botërorin e klubeve që do të zhvillohet nga data 6 deri në 16 dhjetor...

Lexo më shumë
Faqja 2 prej 41123...102030...Last »