Skënderbeu “shëtit” Andorrën, telashe për Tiranën dhe Prishtinën. Partizani dhe Shkëndija, OK

19 Qershor, 2017 Futboll/Shqiptare

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti i turit të parë kualifikues të Ligës së Europës. Skënderbeu ka marrë një kundërshtar mjaft modest teksa do të vihet përballë skuadrës nga Andorra, Sant Hulia, me ndeshjen...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

19 Qershor, 2017 Futboll/Shqiptare

Rubrika “Parashikime Ndeshjesh” mundesohet nga http://lottosport.com.al Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime  nga lottosportsystem.al.   Koefiçenti total shkon 4.95   18:00 Sllovaki u21 VS Angli u21 4.35 3.30 1.75     Parashikimi 2 20:45 Poloni u21 VS Suedi...

Lexo më shumë

Short i komplikuar për Kukësin, vendoset përballë kampionëve të Moldavisë

19 Qershor, 2017 Futboll/Shqiptare/Te huaja

Është duke u hedhur në Nion të Zvicrës shorti i fazës së parë dhe të dytë kualifikuese të Ligës së Kampioneve. Turi i parë kualifikues Vikingur (Ishujt Faroe) – Trepça ’89 (Kosovë) Hibernians (Maltë) –...

Lexo më shumë

Juventus vs Monaco, parashikimi yne dhe formacionet e mundshme.

9 Maj, 2017 Futboll/Te huaja

  20:45 Juventus vs Monaco 1.70 3.85 5.25 Sot ne Juventus Stadium, torinezet do hedhin te qete hapin e fundit qe i dergon ne finalen e shume deshiruar te Cardiff 2017. Fitorja 2-0 ne ndeshjen e...

Lexo më shumë
Faqja 2 prej 20123...1020...Last »