Nga Kondogbia te Mbappe. Monaco në 4 vitet e fundit ka fituar 500 milionë Euro(Fotogaleri)

5 Gusht, 2018 829 Pa Komente

Monaco në 4 vitet e fundit ka arritur që të fitoje rreth 500 milione euro nga shitjet e futbollisteve. Me i shtrenjti eshte Kylian Mbappe i cili u transferua ne radhet e PSG per shumen e 180 milione Euro, nderkohe qe Monaco nuk ka shpenzuar asnje euro per blerjen e tij pasi Mbappe eshte nje futbollist qe ka dale nga te rinjte e ketij klubi.

Por nuk eshte vetem Mbappe qe i ka sjelle perfitime Monaco. Jane dhe Fabinho, Kondogbia, Martial dhe shume te tjere. Shfletoni fotogalerine e meposhtme dhe do te shihni se cilet futbolliste i kane mbushur arkat e klubit te Monaco

Luaj online ne Lottosport  www.lottosport.com.al

#LottosportMobile #LuajMeNe #LuajOnline #NePaguajmeNeCast