Muzaka dhe Bregu i japin fitoren dhe vendin e parë Skënderbeu-t

29 Tetor, 2018 250 Pa Komente

Mbyllet supersfida e javës së 10 në Kategorinë Superiore Partizani – Skënderbe me rezultatin 0 – 2. Golat u shënuan nga Muzaka në minutën e 64 dhe Bregu në minutën e 95. Tani Skënderbeu renditet në vendin e parë me 23 pikë ndërsa Partizani zbret në vendin e dytë me 22 pikë.