juve-monaco

Juventus vs Monaco, parashikimi yne dhe formacionet e mundshme.

9 Maj, 2017 705 Pa Komente

juve-mon2

 

20:45 Juventus vs Monaco 1.70 3.85 5.25

Sot ne Juventus Stadium, torinezet do hedhin te qete hapin e fundit qe i dergon ne finalen e shume deshiruar te Cardiff 2017. Fitorja 2-0 ne ndeshjen e pare i jep mjafte siguri ekipit te Allegrit.

Monaco do tentoje te shenoje heret ne kete ndeshje, ku shpresat me te medha jane varur te i riu Mbappe, i cili ka arritur te shenoje 24 gola kete sezon. A do shenoje sot?

Parashikimi yne per kete ndeshje eshte 1, koef 1.70

Si e parashikon rezultatin? Luaj ketu: Lottosport.com.al

Formacionet e mundshme:

Juventus: Buffon; Bonucci, Chiellini, Alex Sandro, Dani Alves; Pjanic, Khedira, Cuadrado; Higuain, Dybala, Mandzukic.​

Monaco: Subasic; Dirar, Glik, Sidibe, Mendy; Jemerson, Joao Moutinho, Lemar; Bernardo Silva, Falcao, Mbappe.​

 

Rimbush llogarine ne cdo Sallon te Autorizuar Lottosport, apo nepermjet sherbimeve M-Pesa, EasyPay, Pay&Go.