Chelsea – Donnarumma ,në rast se Thibaut Courtois largohet…

13 Mars, 2018 166 Pa Komente

CHELSEA raportohet se mban nën vëzhgim portierin e Milanit Gianluigi Donnarumma në rast se Thibaut Courtois largohet.

Courtois, 25 vjeç, është lidhur me një kalim në Real Madrid , kontrata aktuale e Chelseat me Courtois shkon deri në 2019 dhe Blues mund të fitojënë para gjatë verës në rast transferimi të Courtois në Madrid.