Roger Federer do të luaj për triumfin e katërt në Florida.

Pasi Roger Federer dhe Juan Martin Del Potro luajtën një finale emocionuese BNP Paribas Open në Indian Wells, kundërveprimi i Masters 1000 vazhdon ndërsa turneu ATP kryesohet nga del Porto për Miami Open. Argjentinasi Del Porto kapi titullin e tij Masters...

Lexo më shumë

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Sorry, there are no polls available at the moment.

Promo