Podolski e mbyll si hero, supergol në lamtumirën me Gjermaninë (VIDEO)

Përveçse miqësore luksi, ndeshja e sotme mes Gjermanisë dhe Anglisë ishte e fundit për Lukas Podolskin me fanellën e kombëtares. Me këtë rast, sulmuesi mbajti shiritin e kapitenit, ndërsa publiku në “Signal Iduna Park” të Dortmundit i kushtoi një koreografi...

Lexo më shumë