Parashikimet e dates 27 Korrik

Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 6.05 18:30 Trakai FK vs KF Shkendija                                              ...

Lexo më shumë

Parashikimet e dites 26 Korrik

Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 6.05 20:45 Nice vs Ajax                                                   ...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

  Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 4.96 20:45 Hearts vs Newcastle                                                        ...

Lexo më shumë

Ndeshjet per ditet ne vazhdim

  Kalendari Europian i ndeshjeve te futbollit. Kete jave zhvillohen fazat e dyta kualifikuese ne Champions League dhe Europa League. Rimbushni llogarine Online ne Lottosport dhe luani ndeshjet nga telefoni apo kompjuteri juaj.   E Marte - Champions League 19:00...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 5.50 19:00 Sarpsborg vs Lillestrom                                                 ...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

  Në skedinën e sotme vijnë kater parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 5.01 21:00 Shamrock (Irl) vs Stjarnan (Isl)                                            Parashikimi 1   ...

Lexo më shumë

Regjistrohu ne Lottosport dhe Fito Bonus

  Nese nuk ke akoma nje llogari ne Lottosport Online. Hap nje te re tani dhe fito 1.000 Lek bonus per rimbushjen e pare. Hapat qe duhet te ndjekesh per te perfituar bonusin: 1 - Shko te lottosport.com.al dhe kliko Regjistrohu 2 - Rimbush llogarine...

Lexo më shumë

Parashikimet e dites

  Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 5.46 15:30 Gjeorgji U19 vs Suedi U19                                         ...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

  Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 5.99 16:00 CSKA Moskva vs Partizan (Srb)                                           Parashikimi...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

  Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 10.71 18:00 Angli U21 vs Gjermani U21                                              ...

Lexo më shumë

Zyrtarizohen listat e Partizanit dhe Tiranës për Ligën e Europës

  UEFA ka zyrtyarizuar në faqen e saj të internetit listat e Partizanit dhe Tiranës për pjesëmarrjen në Ligën e Europës me përbërjet dhe numrat e secilës prej skuadrave që luajnë në turin e parë të këtij kompeticioni. PARTIZANI Portierë...

Lexo më shumë

Ndeshjet per ditet ne vazhdim. Kete jave rikthehet Champions League!

Kete jave rikthehen sfidat ne kompeticionet europian per klube. Luani ndeshjet e Champions League dhe Europa League LIVE ne Lottosport Online!   Kryej nje rimbushje per llogarine lottosport nepermjet Salloneve te Autorizuara, Pay&Go, EasyPay, M-Pesa.   Uefa Champions League -...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

  Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 7.46 19:00 IFK Vaernamo vs Helsingborg                                             Parashikimi 1 ...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

Në skedinën e sotme vijnë kater parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 4.70 21:00 Shamrock vs Drogheda 1.40  4.20 7.50                              Parashikimi 1               Koef 1.40 20:45...

Lexo më shumë

Parashikimet e dites

  Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al.   Koefiçenti total shkon 6.65 17:00 Kamerun vs Australia 2.45 3.20 2.85          Parashikimi G/G        Koef 1.65 20:00 Gjermani vs Kili 2.60 3.15 2.60    ...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

  Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime  nga lottosportsystem.al.   Koefiçenti total shkon 6.55 18:00 Serbia U21 vs FYR Macedonia U21        Parashikimi 1 koef 1.60 20:45 Portugal U21 vs Spain U21                  ...

Lexo më shumë

Skënderbeu “shëtit” Andorrën, telashe për Tiranën dhe Prishtinën. Partizani dhe Shkëndija, OK

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti i turit të parë kualifikues të Ligës së Europës. Skënderbeu ka marrë një kundërshtar mjaft modest teksa do të vihet përballë skuadrës nga Andorra, Sant Hulia, me ndeshjen e parë që do të...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

Rubrika “Parashikime Ndeshjesh” mundesohet nga http://lottosport.com.al Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime  nga lottosportsystem.al.   Koefiçenti total shkon 4.95   18:00 Sllovaki u21 VS Angli u21 4.35 3.30 1.75     Parashikimi 2 20:45 Poloni u21 VS Suedi u21 2.80 3.15  2.50  ...

Lexo më shumë

Short i komplikuar për Kukësin, vendoset përballë kampionëve të Moldavisë

Është duke u hedhur në Nion të Zvicrës shorti i fazës së parë dhe të dytë kualifikuese të Ligës së Kampioneve. Turi i parë kualifikues Vikingur (Ishujt Faroe) – Trepça ’89 (Kosovë) Hibernians (Maltë) – FCI Talin (Estoni) Alashkert (Armeni)...

Lexo më shumë

Merr bonusin tend tani!

  Lottosport ofron bonus per te gjithe lojtaret e saj te rinj. Mjafton te hapni nje llogari per here te pare ne Lottosport. Per te hapur llogarine kliko ketu! Per te perfituar bonusin ndiqni keto hapa: 1 – Dergo me sms...

Lexo më shumë