Parashikimet e Dites

  Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 7.46 19:00 IFK Vaernamo vs Helsingborg                                             Parashikimi 1 ...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

Në skedinën e sotme vijnë kater parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 4.70 21:00 Shamrock vs Drogheda 1.40  4.20 7.50                              Parashikimi 1               Koef 1.40 20:45...

Lexo më shumë

Parashikimet e dites

  Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al.   Koefiçenti total shkon 6.65 17:00 Kamerun vs Australia 2.45 3.20 2.85          Parashikimi G/G        Koef 1.65 20:00 Gjermani vs Kili 2.60 3.15 2.60    ...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

  Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime  nga lottosportsystem.al.   Koefiçenti total shkon 6.55 18:00 Serbia U21 vs FYR Macedonia U21        Parashikimi 1 koef 1.60 20:45 Portugal U21 vs Spain U21                  ...

Lexo më shumë

Skënderbeu “shëtit” Andorrën, telashe për Tiranën dhe Prishtinën. Partizani dhe Shkëndija, OK

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti i turit të parë kualifikues të Ligës së Europës. Skënderbeu ka marrë një kundërshtar mjaft modest teksa do të vihet përballë skuadrës nga Andorra, Sant Hulia, me ndeshjen e parë që do të...

Lexo më shumë

Parashikimet e Dites

Rubrika “Parashikime Ndeshjesh” mundesohet nga http://lottosport.com.al Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime  nga lottosportsystem.al.   Koefiçenti total shkon 4.95   18:00 Sllovaki u21 VS Angli u21 4.35 3.30 1.75     Parashikimi 2 20:45 Poloni u21 VS Suedi u21 2.80 3.15  2.50  ...

Lexo më shumë

Short i komplikuar për Kukësin, vendoset përballë kampionëve të Moldavisë

Është duke u hedhur në Nion të Zvicrës shorti i fazës së parë dhe të dytë kualifikuese të Ligës së Kampioneve. Turi i parë kualifikues Vikingur (Ishujt Faroe) – Trepça ’89 (Kosovë) Hibernians (Maltë) – FCI Talin (Estoni) Alashkert (Armeni)...

Lexo më shumë

Merr bonusin tend tani!

  Lottosport ofron bonus per te gjithe lojtaret e saj te rinj. Mjafton te hapni nje llogari per here te pare ne Lottosport. Per te hapur llogarine kliko ketu! Per te perfituar bonusin ndiqni keto hapa: 1 – Dergo me sms...

Lexo më shumë

Formacion sulmues ndaj Bosnjës, Hyka bën rokadë me Lilën

  Rezultat dhe të fitojmë lojtarë të rinj. Ky është objektivi i trajnerit De Biazi në përballjen e sotme me Bosnjë Hercegovinën, e cila do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”. Nga çka u la të kuptohet në seancën përmbyllëse...

Lexo më shumë

Rrefimi / Xhaka: Nuk vij në kombëtare me De Biazin, po luajnë lojtarë inferiorë

  Grintoz, i drejtpërdrejtë dhe i ashpër siç është në fushën e lojës, ashtu është treguar edhe në deklaratën e dhënë mbi situatën e krijuar. Taulant Xhaka mori vendimin për t’u larguar nga grumbullimi i Kombëtares, por në rrëfimin ekskluziv...

Lexo më shumë

Foto / Dështon plani italian, fillon pushtimi kuqezi i Palermos

Plani italian për transferimin e ndeshjes në Sicili nuk ka bërë punë. Tifozët shqiptarë nuk kanë zhgënjyer dhe që nga mbrëmja e të enjtes e gjatë paradites së sotme, kanë pushtuar rrugët e qytetit të Palermos. Këngë, kore, shalle, flamuj,...

Lexo më shumë

Premtimi i çmendur i De Biazit: Nëse fitojmë ndaj Italisë…

  Quhet “Il Cammino Di Santiago” (Rrugëtimi i Santiagos) dhe përfaqëson një nga ritet e pelegrinazhit fetar më të famshme dhe njëkohësisht më të lodhshme në botë. Një rrugëtim në këmbë prej rreth 800 kilometrash, që nga vargmalet Pirenej deri...

Lexo më shumë

11 lojtarë për 3 vende në formacion, dilemat e De Biazit para Italisë

  Xhani De Biazi është nga ata trajnerë që nuk i pëlqejnë aspak eksperimentet, aq më tepër kur bëhet fjalë për një ndeshje kaq delikate si ajo me Italinë. Mirëpo, këtë herë është i detyruar nga rrethanat dhe mungesat e...

Lexo më shumë

Fundi i trishtë i një legjende, Dinamo drejt degradimit përfundimtar (Foto)

Një histori me shumë shkëlqim, 31 trofe të fituar (18 kampionate dhe 13 Kupa Shqipërie), shumë breza lojtarësh dhe qindra gola e përballje spektakolare. Nëse kërkon një precedent se si mund të përfundojë një klub legjendë në një “zvarritje” për...

Lexo më shumë

Shansi i fundit i Ajetit, 1 kundër 1 ndaj lojtarit më në formë në Itali

Arlind Ajeti do të ketë edhe një shans të fundit për të treguar vlerat e tij në Serinë A me fanellën e Torinos. Për shkak të mungesave në mbrojtje, trajneri Sinisha Mihajloviç do t’i besojë për herën e tretë radhazi...

Lexo më shumë

Luhet sot derbi i çudirave, ja formacionet e mundshme

E kemi ende të freskët derbin e fundit të luajtur mes Tiranës dhe Partizanit. U fikën dritat, zgjati dy ditë dhe nuk u shënua asnjë gol. Mendoni se ishte derbi më i çuditshëm i dekadave të fundit? Jo, ishte thjesht...

Lexo më shumë

Miqësore me Bosnjë-Hercegovinën në Elbasan… se i ofruam çarter

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë një miqësore me 28 mars në “Elbasan Arena” kundër Bosnjë-Hercegovinës. Palët ishin në bisedime prej kohësh dhe vetëm pritej përgjigja e boshnjakëve, të cilët kishin negociata edhe me përfaqësuese të tjera si Austria,...

Lexo më shumë

FOTO / Prezantohet uniforma e re e kombëtares shqiptare

Duke filluar nga ndeshja e 24 marsit në Itali, kombëtarja shqiptare e futbollit do të vishet me uniformë të re. Sponsori teknik i ekipit përfaqësues, “Macron”, prezanton ditën e sotme modelin e ri të uniformës që do të mbajnë veshur...

Lexo më shumë