Dietmar Hamann ,Pochettino trajneri i ri i Bayernit

Dietmar Hamann ish-lojtar i Bayern dhe Liverpool tha për Sky se Pochettino mund të jetë trajneri i ri i Bayernit. "Unë e di ,  kam qenë në kontakt me Pochettino dhe Bayern ishte një opsion, mund të jetë ende se Disa...

Lexo më shumë

Man United, Mourinho kritikohet edhe nga menaxheri: e ardhmja e pasigurtë

Eliminimi nga Liga e Kampioneve të Manchester United mund të ketë pasoja në karrierën e Mourinhos menjëherë. Sipas një raporti nga Daily Mail, në fakt, në drejtimin e Djajve të Kuq trajneri portugez tani do të mund të llogarisë vetëm mbështetjen...

Lexo më shumë

Lajm i fundit : Agjentet e Antonio Konte takim ne Parsis me drejtuesit e PSG

Sipas njoftimeve të Sky Sports , gjatë kësaj jave drejtuesit e Paris Saint-Germain do të takohen me agjentët që përfaqësojnë Antonio Conte . Trajneri aktual i Chelseas është një nga pretendentët më të mëdhenj në stolin e klubit të Parisit për te zëvëndësuar Unai Emery,...

Lexo më shumë

Në Premierligë, tifozët futen në fushë dhe kapen me lojtarët e ekipit të tyre

Uest Hemi ka humbur ditën e sotme 0-3 ndaj Bërnelit ne kampionatin anglez. Situata është e rënduar në këtë klub, pasi rrezikojnë seriozisht rënien nga kategoria. Si lojtarët, ashtu edhe tifozët nuk po e përballojnë aspak mirë këtë situatë. Pas...

Lexo më shumë

Arsenal kanë vendosur që të shkarkojnë trajnerin Arsene Wenger në fund të këtij sezozni

Drejtuesit e Arsenalit kanë vendosur që të shkarkojnë trajnerin Arsene Wenger në fund të këtij sezozni Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low është i përzgjedhuri i drejtuesve të Arsenalit për të zëvendësuar francezin, Arsene Wenger, shkruan ESPN. E ardhmja e Wengerit...

Lexo më shumë

Hazard i bllokon bisedimet për kontratë të re me Chelsean , pret Real Madrid-in !!

Eden Hazard do ta kërkojë largimin nga Chelsea nëse interesimi i Real Madridit për të bëhet konkret gjatë kësaj vere, raporton Daily Mail. Ylli belg u duk i frustruar si sulmuesi i vetëm në humbjen 1-0 të Chelseat kundër Manchester...

Lexo më shumë

Arsene Venger, do te jetë trajneri ardhshëm i shkarkuar !

Humbja 2-1 e djeshme me Brighton ishte humbja e katërt e Arsenalit sipas The Sun. Presioni është më i lartë se kurrë për francezin , me tifozët që këndonin Wenger Out dhe mbanin banderola protestuese në Amex. Paddy Power njoftoi sot:...

Lexo më shumë

Ancelotti pranë stolit të Arsenalit !!

Carlo Ancelotti është i gatshëm të marrë përsipër punën e Arsene Wenger nëse bosi i Arsenalit shkarkohet pas sezonit, thotë Daily Star . Ancelotti është i pa punë pasi u shkarkua nga Bayern Munich gjatë sezonit të tij të dytë me klubin pas...

Lexo më shumë

DAVID DE GEA marrëveshje prej 350,000 eurosh për të qëndruar në Manchester United.

Portier spanjoll dëshiron të dyfishojë paratë e tij sipas ndonjë kontrate të re. De Gea ka parë të dy  nënshkrimet Alexis Sanchez dhe Paul Pogba  për United dhe dëshiron të rritë fitimet e tij nga kontrata e re. Ai është i lidhur vazhdimisht me Real Madridin -...

Lexo më shumë

Tifozët Juventinë kërkojnë rikthimin e Pogba !

"#Pogback". Ky është hashtag që tifozët e Juventusit qarkullojnë në orët e fundit në rrjetet sociale. Objekti i dëshirës, ​​është e lehtë për ta kuptuar, është Paul Pogba . Ish-mesfushori i Juventusit, në fakt, do të mirëpritej me krahë të hapura nga tifozët e Torinos, të cilët...

Lexo më shumë

Njoftimi fundit nga “Marca” për transferimin e HAZARD në Madrid…

I përfolur për transferimin e tij ne Madrid , sipas gazetës sportive "Marca" Hazard :  "Kur unë dua të ndryshoj klub, do ta bëj" .... Kto fjalë lidhen direkt me transferimin e tij të mundshëm në Madrid pasi Real po...

Lexo më shumë

Sulmuesi i ri i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang dhe vila e tij prej 16million £

28-vjeçari, i cili nënshkroi me Arsenal në një marrëveshje prej  56million £ muajin e kaluar, është në kërkim të pronës në veri të Londrës dhe hodhi një vështrim në një rezidencë mahnitëse 16 milionë funte. Shtëpia me gjashtë dhoma gjumi është ndërtuar vetëm katër...

Lexo më shumë

Terry , Trajner i Chelsea sezonin e ardhshem !

John Terry synon ta nisë ushtrimin e punës së trajnerit në Chelsea nga sezoni i ardhshmes, raporton Mirror. Ish-mbrojtësi i të “Kaltërve” dëshiron të bëhet trajner i Chelseat në të ardhmen dhe beson se shanset për ta arritur këtë synim...

Lexo më shumë
Faqja 6 prej 6« First...456

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Sorry, there are no polls available at the moment.

Promo