6 “urdhëresat” e Interit për lojtarët

Nëpërmjet një fotografie të postuar në profilin e tij në “Snapchat”, Gabriel Barbosa ka zbuluar për publikun e gjerë “urdhëresat” e famshme që ka vendosur Interi për lojtarët në dhomat e zhveshjes. Në fotografi dallohet qartë se shoqëria zikaltër, për...

Lexo më shumë

Luhet sot derbi i çudirave, ja formacionet e mundshme

E kemi ende të freskët derbin e fundit të luajtur mes Tiranës dhe Partizanit. U fikën dritat, zgjati dy ditë dhe nuk u shënua asnjë gol. Mendoni se ishte derbi më i çuditshëm i dekadave të fundit? Jo, ishte thjesht...

Lexo më shumë

10 klubet që shesin më shumë fanella

Është Mançester Junajtid skuadra që ka shitur më shumë fanella në vitin 2016. “Djajtë” konfirmohen si një nga ekipet më të mëdha në botë dhe me tifozërinë më të zjarrtë. Pavarësisht se mungojnë në Ligën e Kampionëve, kjo nuk ndikon...

Lexo më shumë

Një juventin për stolin e Interit, sulm total për Konten

Disfata që pësoi Interi përballë Romës do të mbahet mend gjatë prej Stefano Piolit, i cili mund të ketë hedhur tutje një pjesë të mirë të shanseve që kishte për të rinovuar kontratën me milanezët. Trajneri ka respektin e “Mr.Suning”,...

Lexo më shumë

Shansi i fundit i Ajetit, 1 kundër 1 ndaj lojtarit më në formë në Itali

Arlind Ajeti do të ketë edhe një shans të fundit për të treguar vlerat e tij në Serinë A me fanellën e Torinos. Për shkak të mungesave në mbrojtje, trajneri Sinisha Mihajloviç do t’i besojë për herën e tretë radhazi...

Lexo më shumë

Luhet sot derbi i çudirave, ja formacionet e mundshme

E kemi ende të freskët derbin e fundit të luajtur mes Tiranës dhe Partizanit. U fikën dritat, zgjati dy ditë dhe nuk u shënua asnjë gol. Mendoni se ishte derbi më i çuditshëm i dekadave të fundit? Jo, ishte thjesht...

Lexo më shumë

Miqësore me Bosnjë-Hercegovinën në Elbasan… se i ofruam çarter

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë një miqësore me 28 mars në “Elbasan Arena” kundër Bosnjë-Hercegovinës. Palët ishin në bisedime prej kohësh dhe vetëm pritej përgjigja e boshnjakëve, të cilët kishin negociata edhe me përfaqësuese të tjera si Austria,...

Lexo më shumë

FOTO / Prezantohet uniforma e re e kombëtares shqiptare

Duke filluar nga ndeshja e 24 marsit në Itali, kombëtarja shqiptare e futbollit do të vishet me uniformë të re. Sponsori teknik i ekipit përfaqësues, “Macron”, prezanton ditën e sotme modelin e ri të uniformës që do të mbajnë veshur...

Lexo më shumë

Bëri sherr me Alegrin, “Zonja” i vë gjobë Bonuçit

Në fillim Dibala nuk i dha dorën trajnerit, ndërsa disa ditë më pas Bonuçi diskutoi me tone të ashpra me Alegrin nga fusha e lojës. Diskutim që vazhdoi edhe në tunelin e fushës, por që u shua menjëherë nga deklarata...

Lexo më shumë
Faqja 49 prej 49« First...102030...474849

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Sorry, there are no polls available at the moment.

Promo