Roma vs Lyon, parashikimi yne dhe formacioni i mundshem.

  Roma vs Lyon 1.80 3.40 4.45 Ndeshja e pare ka perfunduar 4-2 ne favor te francezeve. Skuadra e Spaletit duhet qe te fitoje me te pakten 3 gola diference qe te kualifikohet. Parashikimi yne per kete ndeshje eshte 1 koef...

Lexo më shumë

Nga Di Maria te Mertens, zbardhet plani i Interit në merkato

  Hijet e Antonio Kontes dhe Diego Simeones herë shfaqen e herë jo, por Stefano Pioli duket se nuk i shikon dhe vazhdon drejt në rrugën e vet. Dy javë më parë, pak minuta pas disfatës që pësoi Interi përballë...

Lexo më shumë

Monaco VS Manchester City, parashikimi yne dhe formacionet e mundshme

    20:45              Monaco Vs Manchester City                         2.60 3.70 2.60 Sot ne oren 20:45 luhet ndeshja e kthimit ne Monaco, ne stadiumin Stade Louis II per nje vend ne cerek finalet e...

Lexo më shumë

Atl. Madrid vs Leverkusen, parashikimi yne dhe formacionet e mundshme.

  20:45 Atl.Madrid vs Leverkusen 1.70 3.70 5.50 Pavaresisht fitores  4-2 ne ndeshen e pare. Diego Simeone e di qe e pret nje sfide e veshtire perball Leverkusen, qe nuk ka se cfare te humbase. Avantazhi prej 2 golash i...

Lexo më shumë

Leicester vazhdon te shkruaje historine duke mundur Sevillan

Leicester City ka kaluar ne fazen tjeter te eliminatoreve te UEFA Champions League. Dhelprat kane mundur me rezultatin 2:0 skuadren e Sevillas. Kjo eshte nje arritje historike per skuadren e Leicesterit. Ishte nje ndeshje shume emocionuese ne ‘King Power Stadium’...

Lexo më shumë

“Ju tregoj unë si djersitet në punë”, Tramexani çon Sadikun&Co. në fabrikë

Paolo Tramexani nuk ka vonuar të kalojë nga fjalët në vepra për t’i treguar lojtarëve të tij se duhej të djersinin çdo sekondë që mbanin të veshur fanellën e Luganos. Ish-ndihmësi i De Biazit, pasi kishte kritikuar ashpër futbollistët për...

Lexo më shumë

Shënoi penallti “alla-Panenka”, Ikardi: Kisha frikë mos ma kapte Berisha

  Rritja e Mauro Ikardit është në sytë e të gjithëve… përveç Edgardo Bauzës. Komisari teknik i Argjentinës vazhdon ta injorojë sulmuesin e talentuar të Interit, edhe pse ky i fundit vazhdon të shënojë me rregullsi në një kampionat të...

Lexo më shumë

Pësuan 7 gola nga Interi, por tifozët e Atalantës presin me festë Berishën me shokë (VIDEO)

Pas një humbjeje të thellë 7-1 është normale kudo që tifozët të fillojnë të shprehin pakënaqesi ndaj skuadrës. Por tifozët e Atalantës e mendojnë ndryshe dhe të lumtur thjesht për faktin se këtë vit po rivalizojnë me më të mëdhenjtë...

Lexo më shumë

Chelsea vs M.United, parashikimi yne dhe formacionet e mundshme.

20:45 Chelsea vs Manchester United 2.00 3.30 3.70 Chelsea dhe Manchester United ndeshen sot ne ''Stamford Bridge''. Ndeshja eshte e vlefshme per cerekfinalet e FA Cup, e cilaa luhet me vetem nje takim. Manchester United vjen me disa mungesa te rendesishme...

Lexo më shumë

Bufon “heq qafe” Kasijasin: E marta mbyllet me kualifikimin tonë

  “Të martën përfundon me kualifikimin për në çerekfinale të Juventusit, sepse kemi një avantazh jo të vogël nga ndeshja e parë. Dhe pse jo, shpresoj me një kor vlerësimi të tifozerisë së ‘Juventus Stadium’-it për Iker Kasijasin, pasi spikeri...

Lexo më shumë

Mosha është thjesht numër, 50-vjeçari japonez vendos rekord (VIDEO)

Kemi lexuar dhe dëgjuar rekorde nga më të çuditshmet, por ky rast duket se zë vendin e parë në këtë renditje. Kazioshi Miura, ish-sulmuesi i Xhenoas, është bërë lojtari më i vjetër që shënon në një ndeshje zyrtare. 50-vjeçari ka...

Lexo më shumë

VIDEO / Çfarë nuk u pa në TV, nga “provokimi” i Donarumës te sulmi i Bakës ndaj arbitrit

Ndeshja mes Juventusit dhe Milanit u mbyll mes shumë polemikash sidomos në fundin e saj ku u akordua një penallti në favor të bardhezinjëve në minutat e fundit të kohës shtesë edhe pse ajo kishte mbaruar, por situata e acaruar...

Lexo më shumë

Moviola/ Juves i mungon një penallti, por ajo e fundit nuk është.

  Ndeshjes Juventus – Milan nuk mund t’i mungonin polemikat dhe rastet e diskutueshme, sidomos për penalltinë e akorduar në fund nga gjyqtari Davide Masa. Le t’i marrim të gjitha rastet me radhë dhe të komentojmë vendimet që u morën...

Lexo më shumë

Lojtar i ri? Fito 1.000 Lek Bonus

  Nese nuk ke akoma nje llogari ne Lottosport Online. Hap nje te re tani dhe fito 1.000 Lek bonus. Hapat qe duhet te ndjekesh per te perfituar bonusin: 1 - Shko te lottosport.com.al dhe kliko Regjistrohu 2- Kryej Regjistrimin...

Lexo më shumë

Festimi i Barcelonës gjatë përmbysjes historike shkaktoi lëvizje të tokës (FOTO)

  Përmbysja madhështore që Barcelona bëri ndaj PSG-së në Ligën e Kampionëve shkaktoi emocione të papërshkrueshme në radhët e tifozëve blaugrana dhe jo vetëm. Megjithatë përjetimi i suksesit nga ata që ishin të pranishëm në “Kamp Nou” përveç lotëve të...

Lexo më shumë

Juventus vs Milan, Parashikimi per ndeshjen dhe formacionet e mundshme.

20:45 Juventus vs Milan 1.50  3.85  6.75 Juventus vs Milan si rralle here luhet diten e premte, kjo per shkak se bardhezinjte i pret nje sfide e rendesishme kuder Portos ne mesjave. Koeficientet flasin per nje fitore te lehte te Juventusit. Por duke...

Lexo më shumë

Ikën Anjeli, Del Piero presidenti i ardhshëm bardhezi

Skandali “Calciopoli” ishte shumë për Juventusin një çështje që i ndërpreu një cikël fitues, pas të cilit iu desh që të niste gjithçka nga e para. Për këtë arsye, figura e klubit bardhezi nuk pranon më njolla të tjera në...

Lexo më shumë

Rostov vs M.United, parashikimi dhe formacionet e mundshme

    Rostov vs Manchester United 4.35 3.30 1.85 Mourinho nuk do kurseje asnje nga yjet e tij ne mbremjen e sotme. Sulmi do te udhehiqet nga Zlatan Ibrahimovich, i cili e ka treguar se motivohet njelloj perball cdo kundershtari....

Lexo më shumë

Lyon vs Roma, parashikimi per ndeshjen dhe formacionet e mundshme

21:05 Lyon vs Roma 2.35 3.20 2.70 Roma po kalon nje moment te mire ne kampionat, por nje fushe si e Lyon eshte gjithmone e veshtire te marresh pike. Parashikimi yne per ndeshjen: GOL/3+ koef 1.70 Luaj ndeshjem Online! Formacionet e...

Lexo më shumë

Ndodh çmenduria në “Kamp Nou”, Barcelona përmbys PSG-në (Video)

Barcelona realizon të pamundurën në “Kamp Nou”. Pas humbjes së ndeshjes së parë në Francë ndaj PSG-së me rezultatin 4-0, kualifikimi i katalanasve në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve dukej diçka e paarritshme, por të besuarit e Luis Enrikes përmbysën...

Lexo më shumë
Faqja 45 prej 47« First...102030...444546...Last »

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Sorry, there are no polls available at the moment.

Promo