Raiola: ‘Balotelli vlen €100M’

Mario Balotelli është në dispozicion në një transferim të lirë kur kontrata e tij skadon këtë verë, dhe agjenti Mino Raiola thotë se italiani është një ujdi. Ai gjithashtu bëri publike se është në bisedime me një mori të klubeve...

Lexo më shumë

‘Neymar të kthehet nga dëmtimi në 2 deri 3 javë’

Paris Saint-Germain dhe Brazili përpara Neymar do të kthehet nga lëndimi "në dy deri në tre javë", tha menaxheri i tij Unai Emery të premten. Neymar, i cili është vendimtar për shpresat e Brazilit në Kupën Botërore që fillon në...

Lexo më shumë
Faqja 2 prej 212

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Sorry, there are no polls available at the moment.

Promo