Zidane, pushim për Cristiano Ronaldo

Zinedine Zidane , pushim për Cristiano Ronaldon për sfidën që do të luhet të martën në stadiumin ETS kundër Espanyol (20.00). Trajneri i Realit nuk ka përfshirë portugezin në listën e 19 lojtarëve që do të udhëtojnë këtë mëngjes në Barcelonë në kërkim të fitores së tyre të gjashtë...

Lexo më shumë

Real Madrid i pëlqen ‘katalanasi’ Milinkovic

Daily Marca thotë se Real Madrid do të jenë të interesuar me nënshkrimin e mesfushorit serb Lazio Sergej Milinkoviç . Interesante , Babai i tij, Nikola , ishte një lojtar i ekipit katalanas midis viteve 1993 dhe 1995. Atje ku dhe djali i tij ka lindur. Ai gjithashtu jetonte në Almeria dhe Orense ,...

Lexo më shumë

Benzema dhe Bale tashmë e dinë që Real Madridi do t’i transferojë ata në verë

BBC , do të hyjë në histori në verë, kur të dy b-të do të bien nga froni që ju ka dhënë tituj të rëndësishëm për klubin e bardhë. Benzema dhe Bale tashmë e dinë se Real Madridi do t'i transferojë ata në verë dhe ata kanë bërë...

Lexo më shumë

Ronaldo dëshiron Kane në Madrid !!!

Cristiano Ronaldo i ka dhënë bekimin Real Madridit për të bërë një lëvizje për yllin e Tottenhamit Harry Kane, raporton Don Balon . Karim Benzema duket i vendosur të largohet nga klubi këtë verë, dhe Ronaldo e sheh sulmuesin e Spurs si...

Lexo më shumë

LIVE: Madridi do të ofrojë 100 milionë funte plus Bale për Hazard

Real Madrid janë të vendosur të ofrojnë 100 milionë funte plus Gareth Bale te Chelsea në një përpjekje për të transferuar Eden Hazard. Gjigantët spanjollë kërkojne sherbimet e 27-vjeçarit i cili ende duhet të nënshkruajë një marrëveshje të re me...

Lexo më shumë

Sadiku gati debutimi kundër Real Sociedad

Orët e pritjes për Sadikun duket se po marrin fund. Nga ajo që raportojnë së fundmi mediat spanjolle, bomberi i Kombëtares shqiptare ka lënë pas shqetësimet në gju dhe dje është stërvitur plotësisht me grupin. Kjo bën që takimi ndaj...

Lexo më shumë
Faqja 6 prej 6« First...456

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Sorry, there are no polls available at the moment.

Promo