Çfarë do të bëjë Khabib Nurmagomedov? Shumë shpejt do të kuptohet gjithçka

E ardhmja e Khabib Nurmagomedov është ende në dilemë, pasi do të jetë Komisioni i Sportit në Nevada ai që do të vendosë se kur do të rikthehet në kafaz kampioni rus dhe Conor McGregor, të përfshirë në incidentet pas...

Lexo më shumë

McGregor: “Me Khabib nuk do të ketë kurrë paqe”

Kush pret që Conor McGregor t’i japë dorën Khabib Nurmagomedov pas duelit që dy sportistët do të zhvillojnë pas eventit të UFC-229 që zhvillohet më 6 tetor në Las Vegas, ka për të mbetur i zhgënjyer. Ka shumë gjasa që...

Lexo më shumë

Dueli i vitit. Nurmagomedov vs McGregor

Sfida e vitit në UFC do të jetë ajo mes Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov. Në konferencën për shtyp të zhvilluar në Las Vegas, ku do të zhvillohet edhe ndeshja, 2 luftëtarët nuk u përballën në asnjë moment kokë më...

Lexo më shumë

Marku: “Jam Gati T’ju Dhuroj Të Gjithë Shqiptarëve Një Fitore Të Madhe”

“Mezi po e pres këtë duel përballë publikut tim. Është ndeshja ime e gjashtë dhe do të jetë fitorja ime e gjashtë. Kam pesë ndeshje, pesë fitore, të gjtiha me knock out, kështu do të ndodhë edhe kjo. Rivalin e...

Lexo më shumë

Deontay Wilder ‘gati’ për përballjen me Anthony Joshua në Britani të Madhe

Deontay Wilder thotë se nuk ka asgjë në anën e tij për të ndaluar një luftë me Anthony Joshua që të ndodhë. Deontay Wilder thotë se është i gatshëm të luftojë Anthony Joshua në Britani të Madhe për luftën e...

Lexo më shumë

Dieta e madhe prej 5.000 kalori e Anthony Joshua: krahë pule, ushqim kinez dhe pica

Një njeri shumë i rëndësishëm Anthony Joshua, kampion bote i WBA dhe IBF , ka zbuluar në Instagram tij një dietë të madhe me 5.000 kalori disa ditë para ndeshjes kundër Joseph Parker në Uells në stadiumin e principatës të madhe për peshat e rënda. Në imazhet, boksieri britanik shfaqet me ekipin e...

Lexo më shumë

Joshua: Parker një ‘kërcënim i trefishtë’

Anthony Joshua ka paralajmëruar se ai po e merr Joseph Parker "shumë seriozisht", pavarësisht bisedimeve per tu ndeshur me Deontay Wilder. Treshja e peshave të rënda janë aktualisht pa asnjë humbje dhe mbajnë versione të ndryshme të titujve botëror- Joshua dhe...

Lexo më shumë

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Sorry, there are no polls available at the moment.

Promo