Deontay Wilder ‘gati’ për përballjen me Anthony Joshua në Britani të Madhe

Deontay Wilder thotë se nuk ka asgjë në anën e tij për të ndaluar një luftë me Anthony Joshua që të ndodhë. Deontay Wilder thotë se është i gatshëm të luftojë Anthony Joshua në Britani të Madhe për luftën e...

Lexo më shumë

Dieta e madhe prej 5.000 kalori e Anthony Joshua: krahë pule, ushqim kinez dhe pica

Një njeri shumë i rëndësishëm Anthony Joshua, kampion bote i WBA dhe IBF , ka zbuluar në Instagram tij një dietë të madhe me 5.000 kalori disa ditë para ndeshjes kundër Joseph Parker në Uells në stadiumin e principatës të madhe për peshat e rënda. Në imazhet, boksieri britanik shfaqet me ekipin e...

Lexo më shumë

Joshua: Parker një ‘kërcënim i trefishtë’

Anthony Joshua ka paralajmëruar se ai po e merr Joseph Parker "shumë seriozisht", pavarësisht bisedimeve per tu ndeshur me Deontay Wilder. Treshja e peshave të rënda janë aktualisht pa asnjë humbje dhe mbajnë versione të ndryshme të titujve botëror- Joshua dhe...

Lexo më shumë

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Kush mendoni se fiton kapionatin Boteror Rusi 2018

View Results

Loading ... Loading ...