Qeveria Rama përcakton premiot për arritjet e sportistëve

Në mbledhjen e qeverisë së kësaj mesjave, u përcaktuan shpërblimet financiare për sportistët në rast të arritjes së rezultateve të larta si në Shqipëri dhe në garat ndërkombëtare. Gjithsej janë përcaktuar 7 kategori sportistësh, që do të vlerësohen në rast...

Lexo më shumë

Ish basketbollisti i Los Angelos, Kobe Bryant Fiton Oscar për filmin e shkurtër të animuar, “Dear Basketball”

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e Oscars, ku janë përzgjedhur aktorët, aktoret, filmat, filmat e animuar më të mirë të vitit 2017. Në mesin e fituesve ishte edhe ish-basketbollisti, Kobe Bryant, me filmin e animuar “Dear basketboll”, ku përshkruhet histori e...

Lexo më shumë

Ndeshjet me te luajtura

Koeficenti Total 1

Sondazh

Sorry, there are no polls available at the moment.

Promo