Sadiku i vetëm në majë të sulmit, Shqipëria luan për rekord

5 Shtator, 2017 Futboll/Shqiptare

  Shqipëria luan sot për rekord ndaj Maqedonisë. Nuk është thjesht një ndeshje, ku kuqezinjtë mund të vulosin vendin e tretë në grup, por gjithashtu një takim për të thyer disa tabu. Së pari, në...

Lexo më shumë

Panuçi hedh drite mbi formacionin ndaj Lihtenshteinin

30 Gusht, 2017 Futboll/Shqiptare

  Prova formacioni për Kombëtaren në prag të ndeshjes me Lihtenshtejnin, teksa kapiteni Ansi Agolli rrezikon vendin e titullarit në krahun e majtë të mbrojtjes. Trajneri Kristian Panuçi ka filluar që dje në mëngjes punën...

Lexo më shumë

23:00 Real Madrid vs Barcelona, ja formacionet e ekipeve.

16 Gusht, 2017 Futboll/Te huaja

Reali dhe Barcelona do të përballen në “Santiago Bernabeu” për ndeshjen e kthimit të Superkupës së Spanjës. Pas fitores 3:1 në “Camp Nou”, Real Madridi është shumë afër triumfit në Superkupën e Spanjës, derisa Barcelona...

Lexo më shumë

Parashikimet e dates 27 Korrik

27 Korrik, 2017 Futboll/Shqiptare/Te huaja

Në skedinën e sotme vijnë tre parashikime nga lottosportsystem.al. Koefiçenti total shkon 6.05 18:30 Trakai FK vs KF Shkendija                                    ...

Lexo më shumë
Faqja 1 prej 24123...1020...Last »